Produkte
LEXO MË SHUMË

Ne jemi një fije najloni dhe prodhues poliestër fije, me produktet kryesore tënajloni fdy,najloni dty,poliestër fdy,poliestër dty, duke përfshirëfilament dhemonofilament.

Ne kemi laborator të kërkimit dhe zhvillimit të fijeve dhe një fabrikë ngjyrosje fije. Përveç prodhimit të produkteve konvencionale najloni dhe poliestër fije, ne gjithashtu mund të ndihmojmë klientët të zhvillojnë fije të ndryshme funksionale dhe të rregulloje ngjyra të ndryshme.

Ne integrojmë të gjithë procesin e prodhimit, duke përfshirë gjarpërimin, hanking, ngjyrosje dhe dredha-dredha në fabrikën e fijeve Salud, duke e bërë fije prodhimin më efektive dhe të sigurimit të cilësisë.

Fije e filamentit poliestër të përzier me lyer 150-300D
Salud fije fije më të mirë poliestër fije filament intermingled lyer 150-300d fabrikë, OEKO-TEX standarde 100 certifikatë, sistem të përsosur të monitorimit të cilësisë për të siguruar cilësinë e çdo grumbull mallrash të prodhuara
Nylon Fdy Lartë Tinacity 150-600D
Salud Fije më të mirë Nylon Fdy Lighty Tondity 150-600D fabrikë, me pajisje testimi për të përmbushur zhvillimin e ri të fijeve të klientit dhe koordinimin e prodhimit.
Fije e filamentit poliestër ndërthurur të bardhë 75-100d
Salud fije intro për fije poliestër fije filament intermingled të bardhë të bardhë 75-100D salud fije, të ngritur bimët e tyre ngjyrosje, duke përfshirë drogën e lyer, hank lyer, maturinë e teknologjisë së lyer kon.
Nylon Fdy Lartë Turnesy 600-1200d
Salud Fije më të mirë Nylon Fdy Lartë Tondity 600-1200d Furnizuesi, ekipi i pjekur i tregtisë së jashtme. Ne mund të korrespondojmë me probleme të ndryshme në tregtinë ndërkombëtare.
Poliester DTY lartë qëndrueshmëri lyer 150-300d
Salud fije intro për poliestër DTY lartë qëndrueshmëri lyer 150-300d salud fije, kapacitet të fortë për të përmbushur kërkesën e konsumatorëve
Poliestër DTY këmbëngulja e lartë e shtrembëruar 150-300D
Salud fije intro për poliestër DTY lartë këmbëngulje të shtrembëruar 150-300D salud fije, ne kemi emigrantët e vendosur në Azinë Juglindore, Pakistan, Vietnam, Myanmar, dhe rajone të tjera.
Fije e fijeve najloni të ndërthurura (të papërpunuara) 40-70d
Salud fije intro në fije najloni fije të fijeve të përziera (të kuqe të bardhë) 40-70d Salud fije, ne kemi krijuar modelin e produkteve të agjentit jashtë shtetit, të mirëpritur të gjitha qarqet e konsumatorëve të fitojë bashkëpunimin Win-Win.
Fije e fijeve najloni të përziera (të papërpunuara të bardha) 70-300d
Salud Fije më të mirë fije najloni fije najloni të ndërthurur (të papërpunuara të bardha) 70-300d Furnizuesi, certifikatë standarde të monitorimit të cilësisë OEKO-TEX, sistemi i përsosur i monitorimit të cilësisë për të siguruar cilësinë e secilës grumbull mallrash të prodhuara
Shërbime

Shërbimi i ngjyrosjes së fijeve: Ne vet dy fabrika ngjyrosje fije. Njëri prej tyre është e pajisur me tanke të ngjyrosur me temperaturë të lartë, të cilat zakonisht përdoren për të ngjyrosur fije sintetike, si fije najloni dhe poliestër, etj , fije leshi, etj.

Shërbimi OEM / ODM:Ne kontrollojmë të gjithë procesin e najlonit& prodhim poliestër fije, duke përfshirë gjarpërimin& Texturing, hanking, ngjyrosje (ne mund të ngjyrosur çdo lloj fije), dredha-dredha, dhe paketim. Ne kemi një r të shkëlqyer&D Departamenti, i cili mund t'ju ndihmojë të zhvilloni një lloj të ri të fijeve sipas kërkesave tuaja.

Shërbimi i prokurimit të fijeve:Ne jemi të vendosur në Dalang qytetit, qendra e tregut të fijeve të Kinës. Prandaj, pa marrë parasysh se çfarë lloj fije të tekstilit ju kërkoni, ne mund t'i gjejmë ato për ju, me një zgjidhje të plotë të transportit.

Shërbimi i shkëlqyeshëm pas shitjes: Të gjitha shtabet tona pas shitjes janë ekspertë në industrinë e tekstilit, ne do të dëshironim t'ju ndihmojmë me problemet e prodhimit të tekstilit.

Raste
LEXO MË SHUMË

Ne kemi 13-vjet përvojë në tregtinë globale. Ne kemi krijuar bashkëpunime afatgjata me100+ klientë nga30+ vende. Kushtet e pagesës si T / T dhe L / C mund të trajtohen pa asnjë problem.

Fije najloni përdor:

Tendë, rrip i trashë pëlhure, rrip të sport, rripa sigurimi i makinave, slings, temat e qepjes, parashutë, pëlhura të kabllove, rripa transportues, xhaketa, këpucëve të këpucëve, veshje, rroba rrjetë, rrjetat e peshkimit dhe aplikimet industriale.

Fije poliestër përdor:

Pëlhura të kordonit, rrjetat e peshkimit, litarë, pëlhurat e filtrit, shtroja, rrjeti i mushkonjave, divan, perde dhe aplikimet industriale.

Rrip i trashë pëlhure Rastet e bashkëpunimit
Rrip i trashë pëlhure është një pëlhurë e ngushtë ose pëlhurë tuba e bërë nga fije të ndryshme si lëndë të para. Ka një shumëllojshmëri të gjerë të pëlhurave të rripave, të cilat janë përdorur gjerësisht në sektorë të ndryshëm industrialë si veshje, materiale këpucësh, bagazhi, industria, bujqësia, furnizimet ushtarake dhe transporti.
Pajisjet e sigurisë industriale Rastet e bashkëpunimit
Produktet e pajisjeve të sigurisë industriale përfshijnë shiritat e shtrënguar, slacklines, shiritat tërheqës, heqjen e slings, kabllo bungee, veshje reflektuese, doreza sigurie, dhe produkte të tjera që duhet të përdorin fije si lëndë e parë.
Furnizime mjekësore Rasti i Bashkëpunimit
Produktet e pajisjeve mjekësore përfshijnë produkte me bazë fije të tilla si maska ​​e fytyrës, triko bel, fashat elastike, rojet e qafës, dhe stabilizuesit, dhe mbajtjen e teksteve.
Çorape Rasti i Bashkëpunimit
Çorape mund të ndahen në çorape të anijeve, çorape të shkurtra, çorape të larta, çorape futbolli, çorape të basketbollit, çorape valle dhe çorape të lidhjes. Materiali dhe natyra e çorape të ndryshme nuk janë të njëjta, sipas nevojave të tyre për të zgjedhur çorapët e duhur.
Rreth nesh

Salud Fije është fije kryesore najloni dhe prodhuesi poliestër fije në Kinë. Fabrika jonë fije është themeluar në Huizhou Kinë në vitin 2006, me pajisje të përparuara të prodhimit fije, pajisje fije testimi dhe r&D departamenti. Në vitin 2008, ne kemi shtuar një fabrikë të re dhe filluam prodhimin e fijeve poliestër gjithashtu. Në vitin 2010, ne kemi themeluar një departament të shitjes jashtë shtetit në Dongguan të Kinës. Tani në vitin 2021, pasi kompania vazhdon të zhvillojë dhe të rritet, prodhimi ynë i fijeve sintetike (fije najloni& poliestër fije) arrin1,000 ton / muaj, duke pasur bashkëpunim të fortë me të100+ klientë në industrinë e tekstilit nga30+ vende çdo vit të vetëm.

Merrni çmimin e fabrikës tani!

Mostër falas || Shërbimi i zhvillimit të fijeve || Zgjidhja e plotë e transportit || Odm&Shërbimi OEM || Shërbimi i ngjyrosjes së fijeve

Shtojcë: